Продовжити покупку
Зареєструватися
Скинути пароль

НВП «Гренландія» співпрацює з благодійними фондами. Ми надаємо гуманітарну допомогу дитячим будинкам, пологовим будинкам, дитячим поліклінікам, лікарням, а також надаємо допомогу Збройним Силам України, Червоному Хресту та нужденним внутрішньо-переміщеним особам.

• За проханням ТОВ "Сорбполімер-Аналітик" надали гуманітарну допомогу у вигляді 10 флаконів по 5 л рідкого мила, 90 шт. засобів для дезінфекції та 15 кг пральних засобів для військових, які проводять важкі бойові дії на території України.

• За проханням колективу волонтерської ком'юніті "ЮА ЛАЙФ ДЕЛІВЕРІ" надали благодійну допомогу у вигляді побутової хімії для дітей.

• Кожного дня ми надаємо гуманітарну допомогу у вигляді прального порошку нашим воїнам в зони бойових дій, а також у різні воєнні частини України. Все буде Україна!

• 19.09.2022 р. надали гуманітарну допомогу у вигляді 55 кг прального порошку, 10 л рідкого мила, 600 шт. засобів для дезінфекції та 120 шт. кондиціонерів для прання Громадській Організації "Просвітницький та медіаційний простір "Соціальна ініціатива" для військових, постраждалих громадян з окупованих територій та малозабезпечених верств населення.

• 16.09.2022 р. у Конча-Заспі в KNZS стали партнерами благодійного патріотичного заходу «Борись в ім'я честі та свободи», на якому збирали кошти на потреби ЗСУ та медичного закладу Києва. Завдяки злагодженій роботі всієї команди змогли досягти поставленої мети – зібрали 45 000  грн на закупівлю генератора Vulkan SC 900Е-II (бензиновий) для КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1» Дарницького району міста Києва», а також – певну суму грошей для 62-го окремого батальйону територіальної оборони та 103-ї окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ. 
26.09.2022 р. відбулося урочисте вручення благодійної допомоги - генератора та трьох електричних конвекторів лікарняному закладу столиці. 

Джерело заходу: https://oukr.info/u-koncha-zaspi-provedut-blagodijnyj-patriotychnyj-zahid-borys-v-imya-chesti-i-svobody.html
YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=AWpshwNsI8o&feature=youtu.be&fbclid=IwAR1zlpbWrzp2ucUpCAiNpTvPoey86mC6rw8PmxjhMDpCVf4GtWuqUJ0Ci2Q
Джерело вручення благодійної допомоги: https://fond-vl.com.ua/peredaly-blagodijnu-dopomogu-stolychnomu-medzakladu.html?fbclid=IwAR24w3k8KyhUC2IIlVGycIabC4AzpfMQQCAMNujhH6tFagmUrZ_Vmh-xqXg


• У Києві 01.09.2022 в храмі Остробрамської ікони Божої Матері, що при НМУ імені Богомольця, відбувся святковий захід – благословення дітей перед початком навчального року. Після чого малеча отримала необхідні для навчання канцтовари та подарунки від НВП “Гренландія" (ТМ “Альонка”), Йорг Дрешер, Johanniter International Assistentin і Оксани Федоренко.
Джерело: https://oukr.info/u-kyyevi-provely-blagodijnyj-zahid-dlya-ditej-pereselencziv.html
  

• 31.08.2022 надали благодійну допомогу у вигляді 400 шт. дитячих засобів для прання "Шоша" для підопічних родин благодійної організації "БФ "Я-мама!" (сім'ї з дітьми, що мають інвалідність, багатодітні малозабезпечені родини, які перебуваються на обліку організації, а також родини, які змушені були покинути свої домівки (ВПО)).
Звіт БФ Я-мама.pdf

• 18.08.2022 надали гуманітарну допомогу у вигляді різних засобів гігієни Благодійній організації "Благодійний Фонд "ДФТГ Т2" в рамках підготовки до гуманітарної місії до с. Тоненьке та с. Сєверне Покровського району Донецької обл.
БО "БФ "ДФТГ Т2" створена на базі Добровольчого формування територіальної громади №5 м. Києва "Теремки-2", яке підпорядковується військовій частині А7373 Сил територіальної оборони ЗСУ, БО спільно з добровольцями "ДФТГ Т2" на регулярній основі здійснює гуманітарні місії до зон бойових дій, прифронтових та деокупованих регіонів.
  

• За проханням адміністрації КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги №1" Дарницького району міста Києва 15.08.2022 року надали гуманітарну допомогу у вигляді нашої продукції для діток із малозабезпечених родин та внутрішньо-переміщених осіб, які опинилися в скрутному становищі і потребують допомоги.

• За проханням адміністрації КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги №2" Святошинського району міста Києва 12.08.2022 року надали гуманітарну допомогу у вигляді нашої продукції для дітей перецеленців Святошинського району.


• У зв’язку з воєнним станом в країні, 29.07.2022 року надали гуманітарну допомогу для незахищенних верств населення у вигляді 200 шт. засобів для прання та антисептиків в рамках проєкту «Є НАДІЯ! – допомога під час війни», що реалізується в місті Києві, а також в Західній, Центральній, Північній Україні та в інших областях України для підтримки нужденних внутрішньо-переміщених осіб за проханням Старшого пастора християнських церков «Перемога».

• За проханням комітету мікрорайону «Джерело» Деснянського району м. Києва 03.05.2022 року надали благодійну допомогу до Дня Перемоги у вигляді засобів для прання, засобів для миття посуду, засобів для дитячої гігієни для малозабезпечених ветеранів та дітей війни мікрорайону та переселенцям зі східних регіонів України, які мешкають в мікрорайоні та опинилися в скрутному матеріальному становищі і потребують підтримки.

• 15.03.2022 року надали гуманітарну допомогу для пологового будинку №3.

• 8.03.2022 року надали гуманітарну допомогу Червоному Хресту й Територіальній обороні дезинфікуючими та миючими засобами.

• 2.03.2022 року були передані всі необхідні миючі та дезинфікуючі засоби для воєнного шпиталю.

• За проханням Територіального центру соціального обслуговування Подільського району м. Києва 15.02.2022 року надали благодійну допомогу до Міжнародного жіночого дня у вигляді нашої продукції для одиноких, малозабезпечених громадян, які знаходяться на обліку у відділеннях Територіального центру, та переселенцям зі східних регіонів України, які опинилися в скрутному матеріальному становищі і потребують підтримки.