Продовжити покупку
Зареєструватися
Скинути пароль

ТОВ «Гренландія» – один з провідних українських виробників промислової і побутової хімії широкого застосування, а також дезінфікуючих та дезактивуючих засобів, є виробником та продавцем дитячої косметики та побутової хімії ТМ «Аленка».

Компанія відома на вітчизняному ринку понад 25 років і є партнером більше 600 організацій, серед яких великі торгові мережі і промислові підприємства. Продукція продається у всіх торгових і аптечних мережах:

  • «Watsons», «Космо», «Фуршет», «Велика кишеня», «Караван», «Новус», «Білла», «Перекресток», «Ашан», «Сільпо», «Мегамаркет», «Фоззі», «Вест-лайн», «Еко-Маркет», «Симпатик»,  «Рост», «Колібріс», «НАШ», «555», «Вопак», «Пакко», «ТАМ-ТАМ», «Епіцентр», «Абсолют», «Форум», «ЄВА», «Таврія».
  • спеціалізованих магазинах: «Бебі бум», «Кроша», «Дитячий світ», «Карина», «ЦУМ», «Антошка», «Мішутка», «Кіндер ленд», мережа магазинів «Мамин Дом», «Пластилін»;
  • аптечних мережах: «АДД», «Альба», «Мед-сервіс», «Віта люкс», «Фармація», «Фармастор», «Аптеки Низьких Цін», «ЗдоровьЯ», «Аптекарь», «Ватсонс», «Вента», «Пані Аптека», «Руан», «Тас Фарма», «Біла Ромашка».

Незважаючи на те, що ТОВ «Гренландія» займає стійкі позиції на українському ринку, компанія ніколи не зупиняється на досягненнях: постійно вдосконалюються технології виготовлення миючих засобів, розробляються і запускаються в масове виробництво нові рецептури, оновлюється обладнання, а жорстка система контролю підтверджується результатами випробувань лабораторії, висновками державних контролюючих органів і ретельно стежить за якістю продукції.

Наше підприємство сертифіковане по ISO 9001-2015, що гарантує випуск якісної продукції і контроль якості безпосередньо на виробництві, а також по ISO 14001-2015, що забезпечує турботу компанії про навколишнє середовище.

Вся продукція ТОВ «Гренландія» має сертифікати відповідності, які підтверджують, що продукція, система якості, система управління якістю, система управління довкіллям та персонал компанії відповідають встановленим вимогам чинного законодавства.

В даний час компанія виробляє близько 500 найменувань товарів гігієни, миючих засобів та косметики.

Відділом маркетингу підприємства відстежуються останні новинки та досягнення у секторі виробництва косметики, гігієни, побутової хімії, упаковки, сировинних компонентів. Найкращі ноу-хау успішно впроваджуються технологами нашого підприємства, що дозволяє виробляти продукт високої якості та відповідати споживчим нормам. Підприємством жорстко контролюються закупівлі сировини, інгредієнтів, і навіть технологічний процес виготовлення продукту.

Завдяки чітко налагодженому механізму готовий продукт поставляється в обговорених обсягах і в строк. Для цього на базі підприємства створено комерційний відділ, що включає торговий відділ і відділ логістики.

PRIVAT LABEL

Досліджуючи будь-які можливості завоювання нових територій ринку, компанія пропонує послуги як виробника Private label. Завдяки власному асортименту та безлічі розроблених формул та рецептур, підприємство може запропонувати понад 60 найменувань продуктів косметики, гігієни та побутової хімії під ТМ замовника.

Нашими клієнтами є: торгова мережа "ДЦ" – дитячий пральний порошок "Baby Love"; ТОВ "Дитяча косметика" - сіль для ванн "Для мам", шампунь "Маруся"; ТОВ "Еко-Хім"; "Укрпрофмед"; підприємство "Росава" - рідкі миючі засоби.

З питань співробітництва Ви можете зв'язатися з нами, надіславши свій запит на адресу: ap@alenka.ua.

Ми турбуємось про Ваших дітей, починаючи з пелюшок!

Сертифікат відповідності дезінфекція

Сертифікат відповідності косметика

Сертифікат відповідності мийні засоби

Свідоцтво про відповідність системи вимірювань вимогам ДТСУ ISO 10012:2005

Свідоцтво про відповідність системи вимірювань вимогам ДТСУ ISO 10012:2005-1

Сертифікат ISO:9001

Сертифікат ISO:14001

Сертифікат ISO:22000